De administratie van je klanten sneller en foutloos verwerken? Écht meer tijd overhouden om je klanten te adviseren? En ook nog eens efficiënter dan ooit fiscale aangiften doen? Het is makkelijker dan je denkt met de slimme functionaliteiten van SnelStart Accountant.
Ik wil een demo bekijken Probeer nu gratisEfficiënt samenwerken met je klanten bespaart je vele uren per maand. Je voert je werk relaxter uit en bedient je klanten beter. Bovendien doe je met het Accountant-pakket onbeperkt aangiften zonder verborgen kosten en draai je razendsnel hoogwaardige rapporten uit. Wil jij ook meer doen met minder mensen in minder tijd?
Onze makkelijk te begrijpen, gebruiksvriendelijke software - voor zowel jou als je klanten - neemt je werk uit handen. Hiermee kun je uitgebreid boekhouden en aangiften doen.
Als boekhouder of accountant verzet je met SnelStart Accountant meer werk, met minder tijd en mensen. En maak je je werk leuker en makkelijker. Ervoor zorgen dat ook je klanten meer plezier in hun administratie krijgen? Het is eenvoudiger dan je denkt.
Met SnelStart Accountant hebben je klanten realtime inzicht. Ze maken daarnaast gebruik van een handige 'scan & herken'-app en een gratis mailbox.
Voor veel kantoren is digitalisering nog steeds een uitdaging. Toch is het belangrijk, want het zorgt ervoor dat je minder handmatig werk doet, beter advies kunt geven én dat gegevens van je klanten veilig worden opgeslagen. Zo voeg je veel meer waarde toe voor je klanten.
Digitaliseren is eenvoudig met SnelStart. Je staat er niet alleen voor, wij helpen je hiermee. Je krijgt persoonlijk advies op maat en een gratis training over SnelStart, zodat je snel aan de slag kunt.
De fiscale software van SnelStart is volledig geïntegreerd in het pakket SnelStart Accountant. Dit praktijkgerichte en gebruiksvriendelijke aangiftepakket is ontworpen door ervaren fiscalisten (onder wie mr. Wouter Nijssen, zie foto) en wordt steeds verder verrijkt met fiscale functionaliteiten.
De fiscale software heeft directe koppelingen met de Belastingdienst en dankzij de integratie met de boekhoudsoftware staan automatisch de juiste gegevens klaar. Ook beschik je meteen over een fiscaal dossier, waarin al je activiteiten per klant zijn samengebracht.
Accountant 47,50 per maand Probeer nu gratis |
|
---|---|
Functionaliteiten | |
Onbeperkt inkoopfacturen aanleveren via eigen mailbox |
|
Onbeperkt factureren |
|
Eenvoudige offertes maken |
|
Overzichtelijk financieel dashboard |
|
Onbeperkt bonnen scannen via app |
|
Onbeperkt aantal bankkoppelingen |
|
Onbeperkt bankafschriften inlezen |
|
Scan- & herkenfunctionaliteit |
|
Relaties en artikelen beheren |
|
Samenwerken met boekhouder |
|
Btw-verlegd factureren |
|
Relatiegegevens ophalen bij Handelsregister KVK |
|
Belastingmonitor |
|
Factureren binnen EU met buitenlandse btw |
|
Factuur kopiëren naar nieuwe- of creditfactuur |
|
Eenvoudige betalingsherinneringen |
|
Inzicht in factuurhistorie van relaties |
|
Kolommenbalans |
|
Facturen sturen met IDEAL betaallink |
|
Btw-aangifte in één klik |
|
ICP-aangifte in één klik |
|
Gegevens uitwisselen van en naar Excel |
|
Balans- en resultaatoverzicht |
|
Onbeperkt boekhouden |
|
Onbeperkt aantal artikel omzetgroepen |
|
Btw-verlegd factureren met G-rekening |
|
Meerdere verkoopsjablonen |
|
Kasboekingen maken |
|
Grootboekrekening koppelen aan inkoopfacturen |
|
Uitgebreide offertes maken |
|
Prijsafspraken instellen |
|
Werken met actieprijzen en staffelkorting |
|
Marge-artikelen factureren |
|
Abonnementen (periodiek) factureren |
|
Herinneringen en aanmaningen versturen met dossiervorming |
|
Overzicht van artikel- en betalingshistorie per relatie |
|
Transitorisch boeken |
|
Pakbonnen, bevestigingen en werkbonnen |
|
Werken met kostenplaatsen |
|
Meerdere periodes met elkaar vergelijken |
|
Orders kopiëren naar nieuwe- of creditorder |
|
Meerdere relaties in één keer factureren |
|
Verzamelfacturen per relatie |
|
Samengestelde artikelen (assembleren) |
|
Periodebalans |
|
Backorders |
|
Deelleveringen |
|
Order- en bestelhistorie per leverancier |
|
Inkoopwaarde en voorraadlijsten |
|
Financieel voorraadbeheer |
|
Inkopen |
|
Verkooporderbeheer |
|
Webshopkoppeling |
|
Pakketverzender |
|
Automatische besteladviezen |
|
Werken met barcodes |
|
Digitaal orderpicken |
|
Pick en bulklocaties |
|
Afmetingen en gewichten |
|
Bijlagen toevoegen aan boekingen |
|
Btw-aangifte berekenen en versturen |
|
Toegang tot de online administratie(s) van jouw klanten |
|
Online blokkeren van periodes ter controle met notificaties naar de klant |
|
Simpele uitwisseling van klantadministraties |
|
Door jou aangebrachte wijzigingen inzichtelijk voor je klant |
|
Klant- en leveranciersgegevens beheren |
|
Klantgegevens ophalen bij Handelsregister KVK |
|
Rapportages |
|
Factuur afdrukken en mailen |
|
Artikelbestand bijhouden |
|
Onbeperkt aantal artikelomzetgroepen |
|
Uitgebreid zoeken in boekingen |
|
Schermindeling (verkoop- en inkoopvenster) naar eigen voorkeur aanpasbaar |
|
Directe bankkoppeling maken met Rabobank, ING, ABN AMRO, Triodos, Knab of Regiobank |
|
Afschriften automatisch inlezen & boeken |
|
Incasso- en betaalbestanden naar jouw bank versturen |
|
Stamgegevens en overzichten naar Excel exporteren |
|
Gegevens importeren |
|
Offertes afdrukken / mailen |
|
Kopiëren naar creditnota's |
|
Extra velden aanmaken |
|
Prijs per extra online administratie p/m |
3,25
|
Gebruikers inbegrepen |
2
|
Prijs per extra gebruiker p/m |
6,-
|
Voor zowel jou als je klanten is boekhouden een fluitje van een cent met SnelStart Accountant. Onze software is makkelijk te begrijpen voor iedereen.
Wanneer je online samenwerkt met klanten, kun je de werkvoorraad monitoren in een overzichtelijk dashboard. Verder biedt SnelStart een dashboard voor ondernemers waarop ze inzicht krijgen in de liquiditeitspositie, openstaande posten, omzet- en resultaatontwikkeling.
Ook de kolommenbalans, periodebalans en periodevergelijking bieden een compleet zicht op de administratie.
Iedere ondernemer is anders. De ene levert zijn hele administratie bij je aan, terwijl de ander voor een groot deel zelf de boekhouding bijhoudt en jou inschakelt voor advies.
In SnelStart bepaal je samen met je klant hoe jullie de werkzaamheden verdelen. En voor elke klant is er een geschikt SnelStart-pakket. Al vanaf 8,50 per maand.
Wist je dat je met SnelStart Accountant Pro geen koppelingen meer nodig hebt? In dit alles-in-één, cloudgebaseerde platform organiseer je al je primaire werkzaamheden.
Toch koppelen met andere software? Ook dat is mogelijk. Kies uit meer dan 300 koppelingen waarmee je realtime koppelt en veilig data uitwisselt.
“Met SnelStart hebben zowel ik als mijn klanten plezier in hun werk. Onder andere omdat je veel tijd bespaart. Je komt tot een heel efficiënte werkwijze.”
“Bonnen inkloppen, gegevens overnemen en steeds dezelfde handelingen uitvoeren vindt niemand echt leuk. Laat staan vier keer per jaar die kwartaalstress. Daarnaast heb ik relatief veel klantcontact en voer ik nu hele andere gesprekken dan vroeger. ”
“Ik vind het een heel fijn pakket. Het is duidelijk, je werkt makkelijk samen met klanten en er is een goede support. Ik zou het adviseren, SnelStart.”
Probeer SnelStart Accountant 30 dagen gratis en maak gebruik van alle boekhoudfuncties en fiscale functies. De proeflicentie loopt automatisch af, je zit nergens aan vast. Na de proefperiode betaal je 47,50 per maand.
Met een SnelStart Accountant-licentie kunnen klanten worden uitgenodigd om online samen te werken. Ook kunnen klanten die zelf een SnelStart-licentie hebben jou uitnodigen om online samen te werken. Als administratiekantoor krijg je kosteloos rechten, zodat je altijd bij de administratie van de klant kunt. De administratie is snel te vinden in het overzicht op het startscherm.
Lees hier hoe je stap voor stap een klant toevoegt voor online samenwerken.
Lees hier hoe je een klant mét een SnelStart-licentie toevoegt voor online samenwerken.
Lees hier hoe klanten jou kunnen toevoegen voor online samenwerken.
SnelStart Accountant is een veelzijdig pakket dat het werk voor jou als boekhouder of accountant op allerlei manieren makkelijker maakt. Denk aan slimme boekhoudsoftware en fiscale functionaliteiten. De kosten zijn 47,50 per maand. Je kunt eenvoudig gebruikers binnen het eigen kantoor toevoegen. De eerste 2 gebruikers zijn gratis, daarna zijn de kosten 6,- per extra gebruiker per maand.
Al vanaf 8,50 per maand (excl. btw) kan een klant digitaal gegevens aanleveren. Jij houdt alle controle over de boekingen.
Vanaf 14,50 per maand (excl. btw) kan jouw klant ook zelf factureren en een deel van zijn boekhouding doen.
Je vindt een overzicht van alle pakketten en de kosten per pakket op deze pagina.
De klant krijgt een eigen licentie voor het pakket naar keuze.
SnelStart heeft verschillende pakketten voor jouw klanten, zodat je op een passende manier online kunt samenwerken. Wil je klant niets weten van de boekhouding, of houdt hij een heel deel zelf bij? Hier vind je een overzicht van alle pakketten en de kosten per pakket.
Al vanaf 8,50 per maand (excl. btw) kan een klant digitaal gegevens aanleveren. Jij houdt alle controle over de boekingen.
Vanaf 14,50 per maand (excl. btw) kan jouw klant ook zelf factureren en een deel van zijn boekhouding doen.
De klant krijgt een eigen licentie voor het pakket naar keuze.
De accountant of boekhouder kan tijdens het aanmelden voor online samenwerken kiezen wie er betaalt: de ondernemer of het kantoor. De keuze wordt gemaakt in stap 3: wie ontvangt de factuur?
Er zijn veel kantoren die de pakketkosten verwerken in hun maandprijs, maar je kunt ook afspreken dat de klant de abonnementskosten betaalt.
Klanten uploaden gemakkelijk bonnetjes en inkoopfacturen in de SnelStart administratie. Dit kan door een foto van een bonnetje te maken met de SnelStart app of door digitale bestanden vanuit de computer of telefoon aan de SnelStart administratie toe te voegen.
Tijdens het uploaden van de bonnetjes en inkoopfacturen vindt op de achtergrond ons OCR (optical character recognition, oftewel optische tekenherkenning)-proces plaats. Alle bestanden doorlopen automatisch het OCR-proces tijdens het opladen. Alle herkende gegevens, zoals de leverancier en de bedragen, worden automatisch ingevuld in de administratie. Het administratie- en accountantskantoor hoeft het boekingsvoorstel alleen te controleren en waar nodig aan te vullen.
Tijdens het uploaden van de bonnetjes en inkoopfacturen vindt op de achtergrond voor ieder bestand automatisch ons OCR (optical character recognition, oftewel optische tekenherkenning)-proces plaats. Alle herkende gegevens, zoals de leverancier en de bedragen, worden automatisch ingevuld in de administratie.
Daarnaast geeft het programma bij iedere inkoop een omschrijving mee die je eventueel kunt aanpassen. In een omschrijving wordt door SnelStart automatisch de naam van de leverancier gebruikt.
Bij een nieuwe leverancier koppel je de eerste keer een grootboekrekening aan de inkoop. SnelStart onthoudt de koppeling tussen de omschrijving (waarin het programma automatisch de leverancier zet) en grootboekrekening. Bij een volgende boeking met een zelfde soort omschrijving laat SnelStart zien op welke grootboekrekening dit de vorige keren is geboekt.
Je kunt de grootboekrekening in zo’n voorkeursboeking zo nodig wijzigen, zodat het programma ‘leert’ op welke grootboekrekeningen je deze omschrijving wilt boeken. Na het geven van een akkoord op de boeking is de factuur of bon meteen ingeboekt.
De ondernemer kan bonnetjes of papieren facturen fotograferen met de app.
De Belastingdienst geeft aan dat je papieren bonnetjes of facturen mag inscannen en vervolgens niet hoeft te bewaren, mits duidelijk blijft dat dit de echte factuur of bon is.
Check of je klant voldoet aan alle eisen, je vindt informatie in dit artikel van de Belastingdienst.
De ondernemer kan via inOrde en inStap nooit zelf de btw-aangifte doen. Het administratie- of accountantskantoor doet dan de btw-aangifte.
Bij de overige pakketten kan de klant zelf de btw-aangifte doen. Je spreekt samen met de klant af wie wat doet in de administratie.
Door het pakket van de klant te koppelen aan andere software wordt de administratie meer geautomatiseerd: een bankkoppeling om in- en verkopen automatisch te verwerken, koppelingen met CRM-systemen of webshops. En alles sluit naadloos aan op de boekhouding in SnelStart.
Er zijn ook koppelingen specifiek voor accountants- en administratiekantoren, zoals Visionplanner.
Bekijk hier het overzicht met koppelingen die je kunt maken. Bij iedere koppeling vind je informatie over de applicatie, de website van de softwarepartner en contact informatie.
Je ziet het koppelingenoverzicht ook als je inlogt in je administratie.
Let op: Vanuit SnelStart kun je gratis gebruikmaken van koppelingen. Wel kan de partnerpartij een fee vragen voor het gebruik van zijn koppeling. Lees altijd goed de voorwaarden.
Visionplanner
Met Visionplanner stel je snel managementrapportages samen en heb je meer inzicht in de trends en financiële ontwikkeling van het bedrijf van je klant. Met de koppeling maak je eenvoudig een planning en begroting en vergelijk je de actuele stand en prognose. En dat alles natuurlijk volledig online. Een ideaal platform voor ondernemer en accountant. Snel, simpel en samen.
Lees meer over Visionplanner & SnelStart.
Nmbrs
Het verwerken van de salarisrun kan heel wat tijd in beslag nemen. Nmbrs helpt. Het handmatig overnemen van gegevens is niet nodig. Na het draaien van de salarisrun worden journaalposten met een druk op de knop op de juiste kostenplaats geboekt.
Lees meer over Nmbrs & SnelStart.
LoanStreet
Snel en eenvoudig een kredietaanvraag checken en aanvragen voor je klant doe je met LoanStreet. LoanStreet biedt toegang tot 17 aanbieders van financieringen, waaronder banken, crowdfunders, factoring-maatschappijen en leasemaatschappijen. Binnen enkele minuten kun je je klant adviseren over een financiering voor een investering.
Lees meer over LoanStreet & SnelStart.
Een administratie- of accountantskantoor kan per ondernemer maar één online administratie aanmelden. Als de ondernemer extra online administraties wil gebruiken, dan kan de ondernemer deze zelf aanmaken.
Elke extra online administratie kost 3,- per maand. In dit artikel lees je hoe je extra online administraties aanmaakt.
Wanneer je online wil samenwerken met je klant en je voor deze klant al meerdere administraties beheert, dan kun je voor de eerste administratie de klant uitnodigen om online samen te werken.
Elke volgende administratie geef je eerst vrij. Nadat je de administratie hebt vrijgegeven, kan de klant deze op naam zetten en toevoegen aan zijn of haar licentie. In dit artikel lees je hoe je dit doet.
Nee, dat is niet erg, maar dan kun je niet Online Samenwerken. Een wijziging naar SnelStart Accountant is zo gebeurd.
Wil je je oude licentie omzetten naar SnelStart Accountant? Neem dan contact op met accountant@snelstart.nl.
Met Accountant Pro beschik je over extra functies die je werk nog makkelijker en professioneler maken:
Jaarrapportages maken: Stel uitgebreide rapporten op vanuit een SnelStart- of RGS-gekoppelde administratie. Automatische grondslagen worden gegenereerd op basis van de cijfers. Je kunt tekstuele toelichtingen toevoegen en het rapport downloaden als PDF om te delen met je klant.
Publicatiestukken deponeren: Maak en deponeer publicatiestukken voor vennootschappen in de bedrijfsklasse micro of klein, rechtstreeks vanuit de jaarrapportage. Inclusief keuze om toelichtingen wel of niet mee te nemen. Het publiceren gaat met één druk op de knop en zonder extra kosten.
Salarisadministratie (vanaf medio augustus): Voor kleine werkgevers en DGA’s. Verwerk verloningen, genereer loonstroken, doe aangifte en zet met één klik de loonjournaalpost in de administratie. Per werknemer kan per maand of per vier weken een verloning worden gedaan. Geen extra kosten per werknemer of loonstrook.
Aangifte dividendbelasting: Snel aangifte of opgaaf doen voor dividend aan natuurlijke personen of binnen een concern. Speciaal geschikt voor DGA’s en kleine structuren.
Aangifte schenkbelasting: Stel onbeperkt aangiften op en dien ze zonder extra kosten in via de Belastingdienst.
Federated identity (single sign-on): Medewerkers van een accountants- of administratiekantoor loggen veilig in met hun eigen kantooraccount in de software van SnelStart. Onze IT-afdeling helpt graag bij de inrichting.
Als je kiest voor SnelStart, sta je er niet alleen voor. Je krijgt persoonlijk advies op maat.
Weten wat SnelStart voor jouw kantoor kan betekenen? We helpen je graag. Bel met een van onze adviseurs via 0222 36 30 62, mail naar accountant@snelstart.nl of plan meteen zelf een belafspraak in: