SnelStart Aangenaam 2019 was een groot succes

Op 28 november 2019 stonden de Midden Nederland Hallen volledig in het teken van verbinding tijdens SnelStart Aangenaam. Een dag vol inspirerende presentaties, een interessante keynote, een partnermarkt en een goedbezocht Kennisplein. Met ruim 500 administratie- en accountantskantoren en 20 partners was SnelStart Aangenaam groter dan ooit.


Onderstaand de officiële aftermovie van SnelStart Aangenaam 2019. Wij kijken terug op een supergeslaagde dag en krijgen bij het bekijken van de aftermovie weer een glimlach op ons gezicht.                                 

 

 

Haal het beste uit SnelStart, volg een gratis training

Boekhouder of accountant en werk je net met SnelStart? Meld je aan voor de gratis online training van 60 minuten over SnelStart Accountant, om goed van start te gaan. Elke maandag om 10.30 uur. Tijdens de training leer je het pakket optimaal te gebruiken. Bekijk de training
Aan dit artikel kunnen geen rechten worden ontleend. De inhoud is met de grootste zorg samengesteld.