Kennissessie Snelstart - Autoflex

Haal meer uit je garage- of autobedrijf. Snelstart en Autoflex werken naadloos samen, zodat jij minder tijd kwijt bent aan je administratie. Tijdens deze sessie laten we je zien hoe de koppeling dat voor je regelt. Je krijgt een live demo, hoort ervaringen uit de praktijk en kunt al je vragen stellen. Wij zorgen voor een lekker ontbijt of buffet zodat je voor of na je werk zo kunt aanschuiven. 

Inhoud

In twee uur nemen we je mee in de voordelen van de koppeling. Snelstart trapt af en blikt vooruit. Daarna volgt een intro van Autoflex en krijg je een demo van de koppeling. Een ondernemer uit de praktijk deelt zijn ervaringen. We sluiten af met ruimte voor jouw vragen. Je gaat naar huis met inzichten die je de volgende dag desgewenst al kunt toepassen!  

Waar zijn we eigenlijk vandaag? We starten met een korte introductie over het regiokantoor van Snelstart & laten zien welke mogelijkheden Snelstart voor jou te bieden heeft.

Na de introductie van Autoflex geven we een live demo van de koppeling tussen Autoflex en Snelstart. Hoe kan deze koppeling jou uren besparen? We laten het zien!

Hoe werkt de koppeling tussen Autoflex en Snelstart nou in de praktijk? Wie beter te vragen dan een ondernemer uit de praktijk die hier dagelijks mee werkt.

Aan het eind van de sessie beantwoorden we al je vragen. Er zijn meerdere specialisten aanwezig, zowel van Autoflex als Snelstart. We helpen je graag verder!

Wat je gaat leren?

  • Je ontdekt hoe de koppeling tussen Autoflex en SnelStart administratieve taken automatiseert. 

  • Bespaar tijd doordat gegevens automatisch worden gesynchroniseerd. 

  • Werk met actuele cijfers en houd meer grip op je bedrijf.

Voor wie is het?

Deze sessie is er voor jou als je een garage of autobedrijf runt. Ben jij eigenaar of verantwoordelijk voor de administratie of bedrijfsvoering van een garage of autobedrijf? Dan is dit jouw kans! Of je nu al met Autoflex of Snelstart werkt of de stap nog overweegt: je ontdekt wat de koppeling jou oplevert.

Kosten

Deelname aan dit evenement is gratis, inclusief ontbijt of buffet, maar niet vrijblijvend. Ben je verhinderd? Meld dit dan zo snel mogelijk, zodat we iemand anders blij kunnen maken met jouw plek. Samen zorgen we ervoor dat alle beschikbare plekken optimaal worden benut. 

Meestgestelde vragen

Zeker! Maar iedere deelnemer dient zich individueel aan te melden. Zo kunnen we voor iedereen een persoonlijke plek reserveren en de juiste informatie toesturen.

Voor deze training maken we vooraf kosten voor de locatie, lunch en onze trainers. Daarom hanteren we de volgende annuleringsvoorwaarden:

* Annuleer je binnen twee weken voor de trainingsdatum? Dan brengen we 50 procent van de deelnamekosten in rekening.
* Annuleer je binnen één week voor de trainingsdatum? Dan brengen we 100 procent van de deelnamekosten in rekening.

We kijken ernaar uit je te verwelkomen. Kun je toch niet komen? Annuleren kan via de link in de bevestigingsmail.